Slide background
Slide background
Slide background

DALŠÍ INFORMACE

Please leave this field empty.

Animace

ANIMACE

Dobrá nálada, cvičení, relaxace: svěřte se do rukou našeho týmu animátorů! Můžete si vybrat skupinové tance na pláži, sportovní turnaje vhodné pro ty, kteří milují fotbal a plážový volejbal. Nabízíme Vám širokou škálu rekreačních a zábavných aktivit, a to nejen během dne, ale Vaše zábava bude pokračovat i po západu slunce! Tým animátorů Vám každý večer nabídne jiný program, do kterého se zapojí dospělí i ti nejmenší v magické hře světel, barev a hudby, prostřednictvím poutavých divadelních představení, zábavných vystoupení, muzikálů a kabaretu, aniž by se však přitom zapomínalo na příjemné skupinové tance! Malým dětem bude věnována baby show, kde budou skutečnými hvězdami právě ony!

DĚTSKÝ KLUB

Dětský klub pro děti od 3 do 12 let bude příležitostí pro nezapomenutelnou dovolenou pro mladší hosty letoviska Villaggio Turistico Rosapineta Sud! Ve společnosti našeho spolehlivého týmu animátorů budou stavět hrady z písku, půjdou na hřiště, budou se bavit se stavebnicemi a v tvůrčích dílnách. Budou se skvěle bavit při honbě za pokladem nebo při bay dance. Je zde skutečně pro každého něco!

SPORT

Letovisko Villagio Turistico Rosapineta Sud připravilo zábavný a pestrý program aktivit pro všechny milovníky sportu: mini golf, vybavená posilovna, vzrušující sportovní turnaje, vodní aerobik a plavání v bazénu. Stačí si jen vybrat!

Il browser che stai utilizzando è obsoleto e potrebbe non visualizzare correttamente le pagine di questo e altri siti