Slide background
Slide background

DALŠÍ INFORMACE

Please leave this field empty.

Služby

wellness

WELLNESS CENTRUM

Chcete-li strávit několik hodin naprostého odpočinku v našem estetickém centru, je Vám plně k dispozici. Personalizované kosmetické procedury prováděné kvalifikovaným personálem, wellness se saunou, tureckými lázněmi a osvěžení v tzv.emocionální sprše

parco-giochi

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Malé, velké a komplexní hry pro naše děti. Spolehlivé, bezpečné, velice zábavné. Volná zábava v přírodě, v piniovém háji nebo na pláži ve společnosti nových přátel mnoha národností, kteří jsou propojeni univerzálním jazykem spontánní zábavy. A samozřejmě se budou podílet všichni včetně dospělých.

IMG_0175

FITNESS CLUB

Zcela nový objekt, který je vybaven nejmodernějšími, technickými a multifunkčními posilovacími stroji. Chcete-li si zachovat nebo získat formu, nebo se zbavit stresového napětí z města. Nový způsob, jak obohatit a doplnit psychickou a fyzickou pohodu během dovolené.

IMG_5991

SUPERMARKET

Supermarket nabízí širokou škálu potravinářských výrobků, hygienické potřeby a čistící prostředky, předměty a oblečení na pláž, domácí potřeby.

lavanderia

PRÁDELNA

Možnost vyprat a usušit si oblečení pomocí strojů na mince v zóně naproti recepci.

2013-06-12 16.41.52

SCUBA DIVING COURSE

Scuba diving course – ESA Open Water Diver (EN 14153-2)
This course gives all the theoretical and practical knowledge to be able to safely dive within 18 meters with at least another diver with an Open Water certification or more. It includes 5 academic lessons, 5 confined water sessions and 4 open water dives.

Il browser che stai utilizzando è obsoleto e potrebbe non visualizzare correttamente le pagine di questo e altri siti